Kökleri 1995 yılına dayanan Bilgener Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti., Maliye Bakanlığı’nda vergi denetimi alanında uzun yıllar tecrübe kazanmış olan ortaklar tarafından kurulmuş olup İstanbul Altunizade’de bulunan ofisinde yerel ve küresel sermayeli şirketlere Yeminli Mali Müşavirlik, Denetim ve Danışmanlık hizmetleri vermektedir.

‘Yerel Uzmanlık’, ‘Küresel Vizyon’ ve ‘Kaliteli Hizmet’ kavramlarını kendine ilke edinmiş olan Bilgener Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti., konusunda uzman ve yetkin ekibi ile girişimcilerin büyümeye ve genişlemeye yönelik stratejilerini gerçekleştirmede en önemli yardımcıları olmaya çalışmaktadır.

Morison International, müşterilerinin diğer ülkelerdeki ihtiyaçlarını karşılamak üzere biraraya gelen dünyanın 68 ülkesindeki bağımsız ve lider 93 mali müşavirlik, denetim, vergi, hukuk ve işletme yönetim danışmanlığı şirketinin oluşturduğu Londra merkezli bir birliktir.

Birlik, sektörün en önemli yayını olan International Accounting Bulletin tarafından 2012 yılında ‘Yılın Birliği’ ve ‘Yükselen Yıldız Birlik’ ödülleri ile onurlandırılmıştır.

Bilgener Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti., 2003 yılından beri Morison International’ı Türkiye’de başarıyla temsil etmektedir.

Türkiye'de iş kurmak için ihtiyaç duyduğunuz herşey

SİTE HARİTASI | GİZLİLİK İLKESİ | KULLANIM ŞARTLARI
© 2017 Bilgener Yeminli Mali Müşavirlik Ltd. Şti. Tüm hakkı saklıdır.