About Page Six

Hakkımızda

Bilgener sahip olduğu yerel uzmanlığı, faaliyete başladığı 1995 yılından beri kazandığı tecrübe ile ahenkli bir şekilde birleştiren Türkiye’nin öncü profesyonel hizmetler sağlayıcı grubudur.

Bilgener’in temel hedefi; Türkiye’de faaliyette bulunan yerel ve global girişimcilerin operasyonel olarak ihtiyaç duydukları üst düzey vergi, denetim ve danışmanlık hizmetlerini tek bir noktadan sunmak suretiyle işlerini daha verimli ve sağlıklı bir şekilde yürütmelerine yardımcı olmaktır.

Bilgener, müşterilerinin sınır ötesi muhasebe, denetim, vergi ve danışmanlık ihtiyaçlarına hizmet eden lider profesyonel hizmet firmalarının oluşturduğu Londra merkezli uluslararası bir birlik olan Morison KSi’nin 2002 yılından beri Türkiye bağımsız üyesidir.

MİSYON

Bilgener olarak misyonumuz; girişimcilerin ihtiyaçlarına cevap verecek çözümleri tek noktadan sunabilecek bir yapı oluşturmak ve üst düzey hizmetlerimizle onlara rehberlik etmektir.

VİZYON

Bilgener olarak vizyonumuz; profesyonel bakış açımız ve işbirlikçi ruhumuzla vereceğimiz hizmetlerle müşterilerimizin işlerini daha verimli ve sağlıklı bir şekilde yürüterek büyümeleri ve genişlemelerine yardımcı olmaktır.

DEĞERLER

Profesyonellik

Profesyonellik; karşılıklı saygı, disiplinli çalışma sistemi ve gerçekçi çözümlerin buluştuğu noktadır. Bilgener, 25 yılı aşkın tecrübeye sahip uzman ekibiyle birlikte katma değerli hizmetler sunarak iş ortaklarının tüm süreçlerini etkin ve profesyonel bir şekilde yönetme noktasında ön plana çıkmaktadır.

Güvenilirlik

Mesleki etik kuralların yanı sıra ahlaki değerlere de önem veren güvenilir bir iş ortağı bulmak her şirketin nihai hedefidir. Bilgener, karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurarak ihtiyaç duyulan tüm işlemleri açık ve dürüst bir şekilde yürütmenin önemine inanmaktadır.

Rehberlik

Başarının en önemli yapı taşlarından biri doğru ve etkili rehberliktir. Bilgener, ortak hedefleri doğrultusunda müşterilerine alanlarında fark yaratmaları için yol göstererek zamanın hızına ayak uydurmaları noktasında rehberlik etmenin gücünün farkındadır.

ÜYELİKLER

Bilgener, 2002 yılından beri Londra merkezli Morison KSi’nin Türkiye bağımsız üyesidir.

Bilgener, 2014 yılından beri ISFin oluşumunun Türkiye’deki temsilcisidir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Doing Business in Turkey, Türkiye’de iş kurmayı veya işletmeyi düşünen küresel girişimciler ve kurumlar için pek çok kaynak sağlayan önde gelen iş haberleri ve bilgi portalıdır.

Odita, 2006 yılından beri yetkin kadrosu ve sahip olduğu üst düzey teknik altyapısı ile yerel ve uluslararası standartlara göre denetim ve raporlama hizmetleri sunan bir bağımsız denetim kuruluşudur.

Advisa, muhasebe ve bordro outsourcing hizmetleri sunan bir serbest muhasebeci ve mali müşavirlik şirketidir.

Per Teknoloji ve Danışmanlık, 1997 yılından beri özel sektör ve kamu özel sektör ortaklığı bulunan işletmelere kurumsal kaynak planlaması (ERP), malzeme ihtiyaç planlaması (MRP) ve üretim kaynak planlaması (MRP II) hizmetleri sunan bir teknoloji danışmanlık şirketidir.

YÖNETİCİ ORTAĞIN MESAJI

Çağımızın yepyeni alışkanlıkları ve iş yapış şekillerine ayak uydurmak her geçen gün daha da çetrefilli bir hâl almaktadır. Bu noktada iş dünyasında gerekli bilgi birikimi ve tecrübeye sahip güvenilir bir iş ortağına sahip olmak azımsanmayacak bir fark yaratmaktadır. Bilgener olarak gerek Türkiye’ye yatırım yapan küresel sermayeli şirketlere, gerekse yerel sermayeli şirketlere sunduğumuz tam kapsamlı hizmetlerle alanlarında başarılı ve öncü birer lider olmaları yolunda desteğimizi vermeye devam etmekteyiz.

 

Yerel ya da küresel fark etmeksizin girişimciliği önemsiyor, müşterilerimizin hedeflerini ve vizyonlarını paylaşıyor ve onlara ihtiyaç duydukları her noktada profesyonel bir iş ortağı olarak rehberlik ediyoruz. Başarılı iş süreçleri için vergi, denetim ve danışmanlık alanlarındaki uzmanlığımızı tüm alanlarda etkili bir şekilde kullanıyor ve tam kapsamlı hizmetlerimizle fark yaratıyoruz.

 

Mustafa BİLGENER

EKİBİMİZ

Blank Image

Biyografi Mustafa Bilgener, 1963 yılında Osmancık’ta doğdu. 1983 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu ve aynı yıl Maliye Bakanlığı Teftiş Kurulu’nun açtığı seçme sınavını kazanarak Maliye Müfettiş Yardımcılığı’na atandı. Bilgener, üç yıllık yardımcılık döneminde vergi incelemesi, soruşturma ve maliye idaresinin teftişi konularında uygulamalı eğitimler aldı ve 1986 yılında yeterlilik sınavını kazanarak […]

Mustafa BİLGENER

Yeminli Mali Müşavir - Yönetici Ortak

Blank Image

Ömer BİNİCİ

Yeminli Mali Müşavir - Yönetici Ortak

Blank Image

Ali ASLAN

SMMM - Denetim Hizmetleri Müdürü

Blank Image

İbrahim CURA

SMMM - Uluslararası Hizmetler Müdürü

Blank Image

M. Emin BİLGENER

SMMM - Uluslararası Hizmetler Lideri

Blank Image

Hüseyin ERTÜRK

SMMM - Kıdemli Denetçi

Blank Image

Yusuf AŞIK

SMMM - Kıdemli Denetçi

Blank Image

Hakan GÖBEL

KDV İade Hizmetleri Müdürü

Blank Image

Cengiz ÇORT

SMMM - Denetçi Yardımcısı

Blank Image

Abdullah BAYRAK

Yeminli Mali Müşavir-Ar-Ge ve Teknokent Teşviklerinden Sorumlu Ortak

Blank Image

Faruk SÖYÜNMEZ

Denetçi Yardımcısı

Blank Image

31

Derya ÇAPAR

Denetçi Yardımcısı

Blank Image

Erdem TOKAT

Denetçi Yardımcısı

Blank Image

Orkun ÜNAL

Denetçi Yardımcısı

Blank Image

Sezer YAZICIOĞLU

Denetçi Yardımcısı

Blank Image

Yakup ŞİRİN

İdari ve Mali İşler Müdürü

Blank Image

Kübra Nur DİRGEN

Denetçi Yardımcısı

Blank Image

Erdal ÖZLER

İdari İşler

Blank Image

Cahide Sena BİLGENER

Multimedya Tasarımcısı

Blank Image

Batuhan BİLGİN

Denetçi Yardımcısı

Blank Image

Nurcan ERÖZ

İdari İşler Sorumlusu

Blank Image

Metin ALTAY

Denetçi Yardımcısı

Blank Image

Hasan Alparslan KELEŞ

Denetçi Yardımcısı

Blank Image

Rabia Duran

Denetçi Yardımcısı

Gelişmelerden haberdar olmak için abone olun.