Service Simple

OUTSOURCING HİZMETLERİ

Finansal dış kaynak kullanımı (outsourcing), şirketlere temel yetkinliklerine odaklanma fırsatı tanıması, maliyetleri azaltması, olası riskleri ortadan kaldırması ve doğru ve etkili danışmanlık sağlaması açısından büyük küçük her türlü işletmenin başvurduğu bir hizmet türüdür. Dış kaynak kullanımı şirketlere; yüksek kaliteli hizmet, uzman profesyonellere hızlı ve kolay erişim ve tüm süreçleri zamanında ve etkili bir şekilde yürütme gibi pek çok avantaj yaratmaktadır.

 

Bilgener çatısı altında outsourcing hizmetleri kapsamında; muhasebe ve bordro hizmetleri verilmektedir.

 

Muhasebe Outsourcing Hizmetleri


Muhasebe, şirketlerin en önemli ve en verimli şekilde çalışması gereken birimlerinden biridir. Muhasebe outsourcing hizmeti, işletmelerin finansal süreçlerini şirket içi personel ve sistemler yerine dış kaynak kullanımı ile konusunda uzman bir şirketten bu hizmeti almasıdır. Muhasebe outsourcing hizmetleri; verimliliği artırma, hedeflenen büyümeye ulaşma, riskleri azaltma, etkili ve doğru sonuçlar elde etme, istihdam maliyetlerini ortadan kaldırma ve güvenilir ve profesyonel hizmet alma noktasında şirketlere avantaj sağlamaktadır.

 

Bu hizmet paketimiz çözüm ortağımız Advisa SMMM A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

 

Bordro Outsourcing Hizmetleri


Bordro outsourcing hizmeti, işletmelerin bordro ile ilgili tüm faaliyetlerini dış kaynak kullanımı ile başka bir şirketten alma sürecidir. Bordro outsourcing hizmetleri, İş Hukuku, Sosyal Sigortalar Kanunu, Gelir Vergisi Kanunu, Borçlar Kanunu ve çeşitli mevzuatlara ilişkin konuları içeriyor olması ve barındırdığı gizli ve kişisel veriler nedeniyle Kişisel Verilerin Korunması Kanunlarına (GDPR & KVKK) uyma zorunluluğu gerektirmesi nedeniyle oldukça karmaşık bir süreçtir ve bu noktada profesyonel bir ekipten bu hizmeti almak şirketlere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimizle ilgili teklif almak ya da soru ve görüşlerinizi paylaşmak için bize ulaşabilirsiniz.